fbpx

İzmir Akrilik Spor Sahaları

Açık alan tenis kortları gibi spor sahalarında en etkili zemin kaplama çözümlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için siz de İzmir akrilik spor sahaları kaplama hizmetleri sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Sektörde birinci sınıf kalitedeki materyal kullanımı ve deneyimli çalışan kadrosu sayesinde öne çıkan firmamızda, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız cazip fiyat avantajları ile uzun yıllar boyunca deforme olmadan, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz akrilik spor sahalarına firmamız sayesinde en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu tür zemin kaplama uygulamalarında son teknoloji makineler ve ekipmanlar kullanan deneyimli ustalarımız size uzun yıllar boyunca masrafsız ve bakım gerektirmeden kullanabileceğiniz kaliteli akrilik spor sahası zeminleri sağlamaktadır.

Akrilik Spor Saha Kaplama Hizmeti

Günümüzde pek çok farklı alanda özellikle sitelerde ve çeşitli yerleşim yerlerinde öne çıkan spor sahalarının zemin kaplaması da büyük önem taşımaktadır. Hem keyifli bir oyun deneyimi sunmak hem de sporcu sağlığını ideal biçimde korurken masrafsız bir spor alanı hazırlamak için bu tür zemin kaplama işlerine başvurulmaktadır. Genellikle açık alan tenis kortlarında tercih edilen akrilik spor sahası zemin kaplama işlemleri bunun dışında şu kullanım alanlarına sahip olduğu için de yoğun ilgi görmektedir:

 • Tenis kortları
 • Basketbol sahaları
 • Voleybol sahaları
 • Hentbol sahaları
 • Badminton sahaları
 • Futbol sahaları

Bu tür spor branşlarında kaliteli, sağlıklı ve düşük maliyetli bir saha hazırlayabilmek için akrilik spor sahalarındaki zemin kaplamaları tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti dışında kusursuz kalitede malzeme kullanan firmamız, İzmir akrilik spor sahaları sektörün en çok tercih edilen markalarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Akrilik Spor Saha Kaplama Özellikleri

Görev aldığı tüm işlerde birinci sınıf kalitedeki materyal kullanmaya özen gösteren firmamızın deneyimli çalışan kadrosu sayesinde siz de istediğiniz sonuçlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen akrilik spor sahalarında kullanılan zemin kaplama materyalleri birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretildiği için firmamız bu alanda müşterilerimize şu kullanım avantajlarını sunmaktadır:

 • Açık alan spor sahalarında (tenis – basketbol – voletbol – hentbol – futbol) tercih edilir.
 • Beton zemin üzerine uygulanabilir.
 • Asfalt zemin üzerine uygulanabilme özelliği bulunmakla birlikte betona göre daha sağlıklı ve kaliteli bir kullanım avantajı sunar.
 • Estetik ve göze hitap eden bir zemin kaplama seçeneği sağlar.
 • Şık görünüm yanı sıra mukavemetli bir üründür.
 • Renk seçenekleri sınırsızdır.
 • Yekpare yapısı sebebiyle temizliği pratik ve kolaydır.
 • Güneş ışığından gelen yansımayı en aza indiren ve UV ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilir.

Görüldüğü üzere İzmir akrilik spor sahası uygulamaları bakımından bu ürünlerin pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Güvenilir hizmet kalitesi ve birinci sınıf kalitedeki materyal seçimi gibi avantajlardan anında yararlanmak için siz de firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Akrilik Spor Saha Kaplama Yöntemleri

En kaliteli işçilik performansını ortaya koyan şirketimizin deneyimli çalışan kadrosu sayesinde istediğiniz akrilik spor sahalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle akrilik spor sahalarında kullanılan boyanın özel içeriği sayesinde kaydırma yapmadığı bilinmektedir. Bu sayede emniyetli ve güvenilir spor alanları oluşturulurken aynı zamanda sporcu sağlığı da ideal şekilde korunmuş olmaktadır. Aşınmaya karşı son derecede dayanıklı olan akrilik spor sahaları sayesinde bir daha masraf yapmanıza gerek kalmamaktadır. Ağır cisimlerin zemine yaptığı basınçtan etkilenmediği için uzun yıllar boyunca özelliğini yitirmeden kullanabilme avantajı sunmaktadır. Uzun süre kullanabildiğiniz kaplamalar ile bütçenizden tasarruf edebileceksiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Seçenekleri

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız akrilik spor sahaları m2 fiyatları bakımından firmamızın sunmuş olduğu cazip seçenekleri ve indirim kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Kendi bölgesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelen şirketimiz sayesinde siz de bütçenizi yormadan bu tür ihtiyaçlarınızı profesyonel kalitede karşılayabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörde büyük ses getiren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yılın 365 günü boyunca uygun fiyatlı çözümlerle dikkat çeken firmamızda siz de bütçenizi yormadan, en iyi fiyat garantisi ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. İzmir akrilik spor sahaları ihtiyaçlarınızda profesyonel destek almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button