fbpx

İzmir Saha Kaplama

Güvenilir hizmet anlayışını benimseyen İzmir saha kaplama firmamızda, açık spor sahaları için en kaliteli ve profesyonel çözümler sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunan firmamızın geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır. Kendi sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen şirketimizde her türlü ihtiyaca yönelik en kaliteli malzemelerle en ideal çözümler sunulmaktadır. Siz de vakit kaybetmeden saha kaplama hizmetlerinde fark yaratan çözümlere bütçenizi yormadan ulaşmak istiyorsanız firmamızın kurumsal web sitesi üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Cushion Akrilik Zemin Kaplama Uygulaması

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızda, cushion akrilik saha kaplama uygulamaları da en kaliteli ve başarılı bir şekilde sunulmaktadır. Akrilik reçine su bazlı olduğu için spor sahaları için özel olarak tasarlanmış formuyla öne çıkmaktadır. Tercihen asfalt ya da özel astarı ile beton üzerine istenen renklerde istenen kalınlıkta uygulanan bu yöntem sayesinde kaliteli sahalar elde edilebilmektedir. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilen bu yöntem günümüzde pek çok farklı alanda kullanım imkanı bulabilmektedir:

  • Tenis kortları
  • Voleybol sahaları
  • Basketbol sahaları
  • Paten ve kaykay pistleri
  • Atletizm pistleri
  • Hentbol sahaları
  • Bowling ve bocce sahaları
  • Anti shock çocuk oyun parkları
  • Çok amaçlı spor sahaları

Siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre ve bütçenize uygun koşullarda profesyonel çözümleri firmamızda bulabilirsiniz. Saha kaplama konusunda deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üreten firmamız sektörde oldukça popülerdir. İzmir saha kaplama fiyatları konusunda da her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır.

Açık Saha Kaplama Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet seçenekleri sayesinde firmamızı tercih ederek açık saha kaplama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. En kaliteli sonuçlara ulaşabilmeniz için birinci sınıf kalitedeki materyalleri kullanan firmamızda her bütçeye hitap eden uygulama ve yöntemler bulunmaktadır. Kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesi olarak da kullanılabilen bu malzemeler tercihen asfalt veya özel astarı dile beton üzerine uygulanabilmektedir. Vakit kaybetmeden sizin için en ideal zemin kaplama yöntemlerine ulaşabilmek istiyorsanız İzmir saha kaplama hizmeti sunan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Akrilik Zemin Kaplama Yöntemleri

Açık ve kapalı alanlardaki tüm zeminler için özel olarak geliştirilen akrilik saha kaplama yöntemlerini de tercih edebilirsiniz. Kaydırmazlık konusunda da kaliteli bir kullanım imkanı tanıyan bu zemin kaplama yöntemleri oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Hem mevsim koşullarına hem de darbelere karşı üst düzey dayanıklı formu sayesinde uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanım avantajları sağlamaktadır. Asfaltın yağlara ve bozulmaya karşı korumasında da etkilidir. Sadece asfalt için değil aynı etkiyi betonun korunmasında da başarılı bir şekilde göstermektedir. Bu sahalar bakım gerektirmediği ve su ile hava koşullarına karşı direnç sağladığı için geniş bir kullanım alanına sahip olmakla birlikte yoğun talep görmektedir.

Tartan Saha Kaplama Desteği

Bütçe dostu fiyat seçenekleri sunan firmamız tartan saha kaplama hizmetlerinde de kaliteli çözümler ortaya koymaktadır. En uygun fiyatlarla en kaliteli saha zeminleri hazırlayan firmamızda deneyimli ekibimiz görev almaktadır. Genellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilen bu yöntemler usta tenisçilerin tercihi olup birinci sınıf kalite tenis kortlarının vazgeçilmez zemin kaplaması olarak öne çıkmaktadır. Saha içinde topun kontrolünü mükemmel seviyede sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarını siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygun olan bu malzemeler, birinci sınıf kalitede seçilip saha zeminine uygulanmaktadır. İzmir saha kaplama m2 fiyatları konusunda da bütçenizi yormayan çözümler için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Uygun Fiyatlı İzmir Saha Kaplama Hizmeti

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızda sadece yılın belirli dönemlerinde değil 365 gün boyunca uygun fiyatlı çözümler ve avantajlar sunulmaktadır. En çok tercih edilen markalardan biri haline gelen şirketimizde her türlü ihtiyaca yönelik profesyonel zemin ve saha kaplama desteği sunulmaktadır. Uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan ve masraf çıkarmadan kullanabileceğiniz bu tür saha kaplama destekleri için siz de diğer müşterilerimizin yaptığı gibi İzmir saha kaplama firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Siz de saha kaplama projeleriniz için uygun fiyat garantisi ile çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

image
image
image
image
image
image
Call Now Button