fbpx

İzmir Poliüretan Zemin Kaplama

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızın son yıllarda en çok tercih edilen kaliteli ve güvenilir hizmetleri arasında İzmir poliüretan zemin kaplama çalışmaları da öne çıkmaktadır. Hem uygun fiyatlı olması hem de dayanıklılık ve uzun ömürlülük bakımından müşterilerimizin taleplerini karşılaması sebebiyle poliüretan zemin kaplama işlerine duyulan ihtiyaç günümüzde giderek artmaktadır. Çeşitli sektörlerde tercih edilen bu zemin kaplama desteğini en kaliteli bir şekilde alabilmek için siz de diğer müşterilerimizin yaptığı gibi firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Poliüretan Zemin Kaplama Avantajları Nelerdir?

Günümüzde farklı sektörlerde görüldüğü için kullanım alanı oldukça geniş bir alana yayılan bu ürünlerin sunmuş olduğu avantajlar oldukça fazladır. Tercih edeceğiniz poliüretan zemin kaplama malzemeleri sayesinde siz de kendi ihtiyaçlarınıza yönelik geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz. Islak zemin başta olmak üzere banyo ve mutfak zeminlerinde de bu kaplama tercih edilmektedir. Öne çıkan poliüretan zemin kaplama özelliklerini de şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

 • Yüksek yapışma özelliğine sahiptir.
 • Kimyasal dayanıklılığı çok yüksektir.
 • File ile birlikte uygulandığı için daha dayanıklı ve uzun kullanım ömrü sunar.
 • Yaya ve hafif araç yollarının zeminlerinde kullanılabilme özelliğine sahiptir.
 • Islak zeminlerde üst düzey koruma sağlar.
 • Temizliği çok kolaydır.
 • Estetik ve parlak bir görünüm sunar.

Bu avantajlardan hemen yararlanıp poliüretan zemin kaplama çözümlerine ulaşmak istediğinizde siz de şirketimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden bu yana en uygun fiyatlarla çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için İzmir poliüretan zemin kaplama hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam etmesiyle sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Güvenilir ve kaliteli sonuçlara ulaşmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Kaliteli Poliüretan Zemin Kaplama Yöntemleri

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamız, faaliyetlerini de büyük bir titizlilikle ve kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin bünyesinde çalışan her biri deneyimli ustalarımız sayesinde tercih ettiğiniz şekilde poliüretan zemin kaplama uygulaması hayata geçirilmektedir. Hem uygulama alanı hem de sağladığı kullanım kolaylığı sayesinde giderek tercih edilebilirliği ile öne çıkan bu uygulamalar siz de firmamız sayesinde profesyonel kalitede ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünün uygulamasının nasıl yapılacağı ve hangi yöntemlerin kullanılacağı sizin talep ve ihtiyaçlarınıza özel olarak belirlenmektedir. Öncelikle poliüretan zemin kaplama işlemlerine geçmeden evvel zeminin temiz kuru ve yağdan arındırılmış olması çok önemlidir. Yüzeyin işleme hazır hale getirilmesinden sonra deneyimli çalışanlarımız gerekli işlemleri büyük bir titizlikle tamamlamaktadır.

Deneyimli ve Çalışkan Personel Kadrosu

Bütçe dostu fiyat seçenekleri sunan firmamızda, poliüretan zemin kaplama işlerinde gönül rahatlığı ile tercih edip güvenebileceğiniz çalışan kadromuz öne çıkmaktadır. Bu sayede siz de ihtiyaçlarınıza göre en kolay kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birçok farklı lanada kullanılan poliüretan self leveling zemin kaplama işlemlerinde her biri sektörün içinden yetişmiş olan ustalarımıza güvenebilirsiniz. Genellikle kolay uygulanabilir özelliğe sahip olması sebebiyle bu uygulamaların tercih edildiği mekanlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Havuzlar,
 • Su depoları,
 • Banyo ve mutfak,
 • Su yolları,
 • Dere,
 • Açık ve kapalı otoparklar,
 • Garajlar,
 • Depolar,
 • AVM’ler,
 • Mağazalar,
 • Fabrikalar

Görüldüğü üzere dayanıklı ve uzun kullanım ömürlü poliüretan zemin kaplama desteği sayesinde çok daha konforlu yaşam ve iş alanları elde edilebilmektedir. Uzman çalışanlarımız ile iletişime geçerek siz de hangi malzemelerin ve ürünlerin kullanılacağı konusunda kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünün renk ve diğer özelliklerine bakarak seçiminizi tam da ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Poliüretan Zemin Kaplama Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana kendi bölgesinde en çok tercih edilen poliüretan zemin kaplama firmalarından biri olan şirketimiz sayesinde siz de zemini su sızdırmazlığına karşı üst düzey koruma altına alabilirsiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kalitedeki poliüretan zemin kaplama hizmetlerini en uygun fiyatlarla satın alabilmek için firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Piyasada en uygun fiyat garantisi ile projelerinize destek sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran şirketimizi tercih ederek İzmir poliüretan zemin kaplama desteğimizden anında yararlanabilirsiniz. Ürün özellikleri ve çeşitleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Call Now Button