fbpx

İzmir Portakal Kabuğu Zemin Kaplama

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ile İzmir portakal kabuğu zemin kaplama çalışmaları gerçekleştiren firmamız, sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir. Kaliteli işçilik ve uzun yıllar boyunca performansını kaybetmeyen sağlam zeminler hazırlayan firmamız, bu alanda birbirinden farklı işletmelerin de bir numaralı tercihi olmaya devam etmektedir. Siz de kaymaz zemin elde etmek istediğinizde ve çeşitli kimyasallara karşı dayanıklı ve dirençli bir zemine sahip olmak istediğinizde aradığınız profesyonel koşulları firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

En Kaliteli Portakal Kabuğu Zemin Kaplama Hizmeti

Son yıllarda çeşitli işletmelerin en çok tercih ettiği zemin kaplama uygulamalarından biri olan portakal kabuğu zemin kaplama, kaymaz zemin elde etmek isteyen müşterilerimizin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Oldukça güvenli bir kullanım imkanı sunan bu zeminler, yaya trafiğini etkileyen kaygan zeminlere göre daha güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaktadır. Güvenli ve estetik konuma gelen zeminler sayesinde pek çok farklı alanda kullanım imkanı bulunabilmektedir. İzmir portakal kabuğu zemin kaplama firması arayışınızda şirketimiz bu sektörün en köklü ve güvenilir markalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Siz de işletmenizde güven ve yaya emniyeti odaklı bir dayanıklı zemin arayışındaysanız, şirketimizin deneyimli kadrosu ile irtibata geçerek istediğiniz sonuçlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Portakal Kabuğu Zemin Kaplama Avantajları Nelerdir?

Adından da anlaşılacağı üzere portakal kabuğu zemin kaplama hizmetlerinde düz zemin üzerinde kayganlığı engelleyen tırtıklar bulunduğu için kullanışlılık bakımından da pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Şirketimiz portakal kabuğu zemin kaplama hizmetlerinde sadece tek renk değil pek çok farklı renkte zemin kaplama hizmetini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Bu zemin kaplama türünün kendi özünde sahip olduğu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Zor aşınan ve çizilen yapısı sayesinde aşınmaya karşı son derecede dayanıklıdır.
 • En sağlam beton koruyucu yapılardan birine sahiptir.
 • Alternatif zemin kaplama türlerine göre oldukça uygun fiyatlıdır.
 • Uygulama zeminine göre orta veya ince kalınlıkta uygulandığında şık ve estetik görünüm sunar.
 • Dayanıklılık ve performans bakımından uzun ömürlü zemin kaplamalar arasında ön sıralarda yer alır.

Görüldüğü üzere İzmir portakal kabuğu zemin kaplama hizmeti sunan firmamız sayesinde siz de uygulama yapılacak mekanınızda bu avantajlardan bütçenizi yormadan yararlanabilirsiniz. Firmamızda yılın her döneminde en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmet sunulduğu için şirketimizin müşterileri her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Son Teknoloji Zemin Kaplama Makineleri

Güvenilir hizmet anlayışı sunan firmamızda portakal kabuğu zemin kaplama uygulaması yapılırken her zaman müşterilerimizin talepleri baz alınmaktadır. Müşterilerimizin talepleri dışında herhangi bir uygulama tekniği hayata geçirilmemektedir. Öte yandan uygulama yapılacak zeminin ihtiyaçlarına göre zemin kalınlığı da istenen seviyede belirlenmektedir. Zemin kaplamasının çok daha uzun ömürlü olabilmesi ve kullanışlılık bakımında sunduğu avantajların arttırılması için şirketimizde son teknoloji makineler kullanılmaktadır. Bu sayede portakal kabuğu zemin kaplama işlemleri çok daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde hayata geçirilebilmektedir.

Portakal Dokulu Epoksi Zemin Kaplama Desteği

Temizliği de çok kolay olan portakal kabuğu zemin kaplama işlemlerinde deneyimli ve işini büyük bir titizlilikle yapan firmaları tercih etmenizde fayda vardır. Günümüzde İzmir portakal kabuğu zemin kaplama m2 fiyatları bakımından firmamız en uygun fiyat seçenekleri sunduğu için bu bölgedeki farklı sektörlerden müşterilerimiz firmamızı tercih etmeye devam etmektedir. Şirketimizin en çok talep gördüğü müşterilerimizden bazıları şu sektörlerdedir:

 • Mağazalar,
 • AVM’ler,
 • Fabrikalar,
 • Atölyeler,
 • Depolar,
 • Lojistik depolar,
 • Açık ve kapalı otoparklar

Uygun Fiyatlı Portakal Kabuğu Zemin Kaplama Yöntemleri

Üzerinde ağır araçların çalışmasında herhangi bir problem yaratmayan portakal kabuğu zemin kaplama çözümlerinin çok dayanıklı olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Dayanıklı olmasının yanı sıra iç ve dış mekanlarda görsel olarak modern  bir mimari sağlamaktadır. Görsel dokusu itibarıyla portakal kabuğuna benzeyen bu kaplamalarda isteğe göre farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Şirketimizin profesyonel desteği sayesinde bu işlemleri çok daha dayanıklı ve etkili hale getirebilirsiniz. Firmamızın talebe göre astar üzeri yaptığı özel uygulama avantajlarından yararlanmak istiyorsanız siz de hemen İzmir portakal kabuğu zemin kaplama şirketimizin web sitesindeki telefon bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button