fbpx

İzmir Epoksi Zemin Kaplama

Güvenilir hizmet anlayışını benimseyen firmamız, kurulduğu günden bu yana İzmir epoksi zemin kaplama hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. Her biri sektörün içinden yetişmiş deneyimli ve çalışkan personel kadrosu ile sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamızda aynı zamanda her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri de öne çıkmaktadır. Siz de kurumsal kalitede epoksi zemin kaplama ihtiyaçları duyduğunuzda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız, işletmeler ve fabrikalar için de epoksi zemin kaplama hizmetlerini başarıyla sunmaya devam etmektedir. Her geçen gün sektörde yeni müşteriler kazanan şirketimiz, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için en kaliteli çözümleri üretmektedir. İzmir epoksi zemin kaplama fiyatları konusunda da müşteri memnuniyeti sağlayan fiyat seçenekleri sunan firmamızı siz de tercih ederek bütçenizi yormadan istediğiniz epoksi zemin kaplama sonuçlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şirketimizin deneyimli çalışanları kullandıkları birinci sınıf kalitedeki epoksi zemin kaplama malzemeleri ve son teknoloji ekipmanlar sayesinde kusursuz sonuçlara ulaşmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Yapı sektöründe geniş bir kullanım alanına sahip olan epoksi zemin kaplama en birinci amacı fiziksel ve kimyasal oluşumların beton üzerindeki olumsuz etkilerini gidermek ve döşeme kaplaması olarak koruma sağlamaktadır. Çünkü epoksi zemin kaplama çeşitlerinin beton zemine kıyasla çok daha yüksek bir kalitede performans gösterdiği bilinmektedir. En temel epoksi zemin kaplama özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Döşeme ile sağlam bir bağ oluşur.
 • Kimyasal maddelerin zemin üzerindeki olumsuz etkilerine karşı üst düzey direnç gösterir.
 • Sıvı maddelerin döşemeye vereceği zararları engeller.
 • Basınca dayanıklı olduğu için aşınma direnci yüksektir.
 • Temizliği çok kolay olduğu için hijyenik ortam sağlar.
 • Çatlamaya karşı üst düzey dayanıklıdır.
 • Hızlı uygulama imkanı vardır.
 • Çok çabuk kürlenme sağlar.
 • Uyguladığı mekanlarda estetik ve kaliteli bir görünüm sunar.

Görüldüğü üzere İzmir epoksi zemin kaplama hizmetleri sunan firmamızın kaliteli işçiliğinden ve hizmetlerinden yararlanarak siz de işletmenizin mekanında bu tür avantajları ön plana çıkartabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için firmamızla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını firmamızın kurumsal web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kaliteli Epoksi Zemin Kaplama Yöntemleri

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamızdaki tecrübeli ekibimiz, İzmir epoksi zemin kaplama m2 fiyatı konusunda da müşterilerimize en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Şirketimizin uygulama yaptığı epoksi zemin kaplama işlerinde genellikle 3 farklı yöntem öne çıkmaktadır. Bunlar:

 • Epoksi kaplamanın maksimum kalınlıkta kat kat uygulandığı solventsiz self leveling epoksi zemin kaplama yöntemi.
 • Döşeme boyası kuru film kalınlığı her bir kat için 100 birim kalınlığında olacak şekilde 2 kat uygulanıp solventsiz epoksi zemin boyama yöntemi
 • Maksimum kalınlık seviyesinde 2 den fazla kat olarak uygulanıp solvent içermeyen epoksi zemin kaplama yöntemi

Deneyimli Ustalarımızdan Epoksi Zemin Kaplama

Siz de kendi işletmenizin veya mekanınızın ihtiyaçlarına göre tercih edeceğiniz epoksi zemin kaplama işlemlerinde güvenilir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Kurumsal kaliteye büyük önem veren firmamızda İzmir epoksi zemin kaplama firması olarak siz müşterilerimize en kaliteli çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Şirketimizin deneyimli kadrosu içinde yer alan çalışanlarımız ve ustalarımız, sektörün içinden yetiştikleri için tüm epoksi zemin kaplama taleplerinde kusursuz sonuçlar ortaya koymaya devam etmektedir. İzmir ve çevresinde epoksi zemin kaplama ihtiyaçlarınızda siz de firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı İzmir Epoksi Zemin Kaplama Desteği

Kısa sürede istenen sonuçlara ulaşılmasını sağlayan firmamızı tercih ederek siz de hem hijyenik, hem dayanıklı hem de kaliteli bir epoksi zemin kaplama desteğine sahip olabilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki materyal kullanan firmamızda epoksi zemin kaplama fiyatlarında da her bütçeye hitap edecek seçenekler sunulmaktadır. Farklı yöntemlerle ve farklı kalınlıkta yapılan bu uygulamaları İzmir epoksi zemin kaplama firmamız sayesinde siz de kendi bütçenize en uygun koşullarda uygulatabilirsiniz. Hizmet hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede istenilen sonuçlara firmamız ile ulaşabilirsiniz.

Call Now Button