fbpx

İzmir Spor Alanları Kaplama (EPDM & SBR)

Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile zemin kaplama sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız İzmir spor alanları kaplama (EPDM & SBR) konusunda da beklentileri karşılamaya devam etmektedir. Profesyonel zemin kaplama faaliyetlerinin en sık uygulandığı alanlardan biri olan spor sahaları, hem sporcu sağlığını korumada hem de kaliteli bir oyun alanı oluşturmada özenle kaplanması gerekmektedir. Siz de spor sahası zemini kaplarken aradığınız uygun fiyatlı ve profesyonel çözümlere en kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız bu alanda başarılı bir şekilde faaliyet gösteren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ahşap Spor Alanları Kaplama Uygulamaları

Sporcu sağlığı açısından zemin ve ayakkabı etkileşimi ayakta ve bacakta oluşacak ters yüklerin ve burkulmaların da önemli bir belirleyicisidir. Bu yüzden esneme özelliği yüksek olan zeminde eklemlere ve bağlara binecek yük etkili şekilde azaltılmaktadır. Dolayısıyla spor alanları oluşturulurken bu kriterlerin göz önünde bulundurulmasında fayda vardır. Firmamız profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyeti odaklı zemin kaplama işlerinde ahşap spor zemin kaplama faaliyetlerini de başarılı bir şekilde ortaya koymaktadır.

Genellikle kapalı spor alanlarında kullanılan ahşap kaplama konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Öncelikle zemin kaplamada kullanılan ahşabın çok sert olmaması, hasarlı olmaması ve esnek yapıda olması çok önemlidir. Şirketimiz bu alanda diğer zemin kaplama faaliyetlerinde olduğu gibi birinci sınıf kalitedeki malzeme seçimi yaparak profesyonel sahalar ortaya çıkarmaktadır. Basketbol, squash, voleybol, hentbol sahaları, jimnastik salonları ve dans pistleri bu şekilde firmamız tarafından profesyonel olarak kaplanmaktadır.

PVC Spor Alanları Kaplama Hizmetleri

Zemin kaplama konusunda yılların tecrübesine sahip firmamızda PVC gibi kaliteli materyaller de tercih edilebilmektedir. Özellikle kapalı mekan spor salonlarının zeminini kaplamak için mükemmel bir malzeme olan PVC homojen yapıda ve estetik görünüme sahiptir. Bu tür avantajlarının yanı sıra PVC spor zemin kaplama işlemlerinde ekonomik çözümlerin öne çıkması da müşterilerimizin tercih kriterlerini etkilemektedir. Renk ve desen bakımından çok seçeneği bulunan bu malzeme, alternatiflerine göre uygun fiyatlı olması sebebiyle ülkemizde yoğun ilgi görmektedir. İzmir spor alanları kaplama (EPDM & SBR) ihtiyaçlarında da firmamız, müşterimizin talep ve isteklerine göre bu zemin kaplama işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Kullanım alanları; aerobik, jimnastik, yoga ve futsal salonları ile basketbol, voleybol ve hentbol sahaları olarak öne çıkmaktadır.

Akrilik Spor Alanları Kaplama Desteği

Hem açık hem de kapalı spor sahalarında tercih edilen birinci sınıf kalite zemin kaplama malzemelerinden biri de akriliktir. Asfalt veya beton zemin üzerine uygulanabilen bu malzeme estetik, hijyenik ve kayma önleyici özelliklere sahiptir. Firmamız tarafından kusursuz bir biçimde uygulanan akrilik spor zemin kaplama hizmetlerinde deneyimli çalışanlarımız ve ustalarımız görev almaktadır. Bölgenin açık ya da kapalı spor alanı olması, mevsim koşulları ve güneş görüp görmemesi gibi kriterleri başarılı bir şekilde analiz eden çalışanlarımız buna göre en uygun materyali seçerek kullanışlı ve masrafsız spor alanları hazırlamaktadır. Akrilik zeminlerin en çok kullanıldığı alanlar arasında basketbol, hentbol, voleybol, bowling, bocce ve çok amaçlı spor sahaları, tenis kortları, atletizm pistleri gibi yerler bulunmaktadır.

Kauçuk Spor Alanları Kaplama Çeşitleri

Bütçenizi yormadan hem sporcu sağlığı açısından değerli hem de kaliteli bir spor alanı zemini oluşturmak istiyorsanız firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri mutlaka bulabilirsiniz. Özellikle ağır ve sürekli kullanıma en uygun zemin kaplama materyali olarak kauçuk öne çıkmaktadır. Darbe emme özelliği sayesinde düşmelerden kaynaklanan sporcu yaralanmalarında da olumlu sonuçlar doğuran kauçuk spor zemini kaplama işlemlerinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Seçenekleri

Görüldüğü gibi birbirinden farklı zemin kaplama çözümleri sunan firmamızda, özellikle sporcu sağlığına ve kalite standartlarına en uygun materyaller kullanılarak saha zemini hazırlanabilmektedir. Her biri alanında deneyimli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarımız sayesinde siz de en kısa sürede istediğiniz sonuçlara en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Bütçenizi yormadan bu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için İzmir spor alanları kaplama (EPDM & SBR) firmamızın kurumsal web sitesi üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilir ya da iletişim sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Call Now Button